Avrupa Baskı Merkezi

1Dijital baskı çeşitleri nelerdir?
Dijital baskı çeşitleri, branda, afiş, vinil, one way vision, cast folyo, şeffaf folyo kısaca iç ve dış mekanlarda kullanılacak olan tüm baskı türleri dijital baskı çeşitleri arasındadır.
2Dijital baskı fiyatları nasıl belirleniyor?
Çorlu'da Dijital baskı fiyatları yapılacak çalışmanın m² ve baskıda kullanılan malzemesine göre değişmektedir. online dijital baskı ve dijital baskı konusunda en iyi dijital baskı hizmeti konusunda uzmanlarımızdan hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekonomik baskı nedir ; fiyatları ve özellikleri bakımından belirli ölçülerde üretilen standart dijital baskı çeşitleridir. Avrupa Baskı Merkezi
3Dijital baskının avantajları nelerdir?
Çorlu'da işletmeniz için dijital baskının bir çok avantajı bulunmaktadır. Firmanız için öne çıkan bazı avantajlar; Maliyeti düşüktür, Reklam kalitesi yüksektir, Hızlı üretim sağlar, Üretim kapasitesi yüksektir, Baskıdan önce değişiklik yapma imkanı vardır, Firma ihtiyacı kadar baskı yapılır, Boya konusunda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır, Birçok zemin üzerinde çalışılabilir.
4Neden dijital baskıyı tercih etmeliyim?
Çorlu'da Dijital baskı özellikle az sayıda baskı ve hızlı teslim işlerde kullanılması gereken en önemli baskı tekniklerinden biridir. Bütçenizi zorlamayacak ve istenildiğinde baskı üzerinde düzenleme yapılacak bir tanıtım için dijital baskı tekniğini tercih etmelisiniz. Avrupa Baskı Merkezi
5Dijital baskı T-shirt nasıl çıkarılır?
Dijital baskı eğer tekstil ürününe işlendiyse çıkması için ütüleme ve yıkama kurallarına uymamak dijital baskının çıkmasını sağlayacaktır. Fakat bununla birlikte üründe de deformasyon oluşabilir.
6Dijital baskı operatörü ne iş yapar?
Dijital baskı operatörü her tip dijital baskı makinesinde tasarımın çeşitli materyallere basılmasını işlemlerini yapar