Avrupa Baskı Merkezi


SEKTÖRDE LİDER

2013 yılından beri 11 yılı aşkın süredir, Çorlu da dijital baskı hizmeti veren açık hava reklam sektöründe yer alan firmamız sektörde lider konumdadır. Dijital baskılarınız son kullanıcıya teslim edilmeden önce kalite kontrolden geçmektedir. Kalite kontrol ekibi tarafından onaylanmayan baskılar kullanıcıya gönderilmemektedir.

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Kurumsal firmalara veya şahıs firmaların en çok rastladğı konulardan birisi olan sorun değil çözüm üretiyoruz. Biliyoruz ki zaman nakittir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Dijital baskı merkezimiz önceliğimiz müşteri memnuniyetini benimsemektedir. Müşterilerimiz şikayet, istek ve önerileri bizim için her zaman ön plan tutulmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Çorlu'da Matbaa sektöründe hizmet verdiğimiz ihtiyaçlarınıza problem değil çözüm üretmek için buradayız. Dijital baskı, iç ve dış mekan baskılar, matbaa ürünleri, display ürünler, promosyon ürünleri ve diğer reklam ürünlerinde sizlere hizmet vermekteyiz..


  • Dijital Baskı
  • Matbaa
  • Promosyon
  • Açık Hava Reklamcılığı
  • Display Ürünler - Bayrak
  • Davetiye

Hizmetlerimizi kontrol edin
 

Nasıl çalışırız

Copy Center (Dijital Baskı) Makine Parkuru işlemlerimiz hazır olan tüm dosya ve projeleri basıyoruz, makina yoğunluğuna bağlı olup termin sürelerini kısa tutuyoruz.

Misyonumuz


Anlamak ve Üretmek

Markanızın ihtiyaçlarını anlayıp, hedeflerinizi gerçekleştirecek dijital baskı çözümleri üretip ve son teknoloji dijital baskı makina parkuru ile markanızın ihtiyaçlarını en etkili şekilde çözümler üretiyoruz.

Bizi Diğer Matbaadan Farklı Kılan Nedir?

Avrupa Baskı Merkezi olarak ihtiyaçlarınızı ve müşteri yolculuğu sorunlarınızı anlayıp dönüşüm hedeflerinizi gerçekleştirecek faydalı çözümler üretiriz; 2011 yılında da sürdürdüğümüz %100 Müşteri memnuniyeti, %100 Kalite, %100 hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.


Murat BİLGİN

CEO, Kurucu


Feyza SARIKAN BİLGİN

Muhasebe Müdürü


Muhsin BİLGİN

Dijital Baskı Operatörü


Şamil AY

Açık Hava Reklamcılığı


Vizyonumuz

BASKI

Baskı ihtiyacı olan kurumların işini kolaylaştıran ve yaratıcı birçok uygulamayı mümkün kılan çözümler üretir...

İNOVASYON

Firmanızın basılı medyalarını Tek bir Merkezden bizden temin ederek hem zamandan hemde paradan kar edebilirsiniz.

DAĞITIM

Baskı yapıldıktan sonra profesyonel olarak Kurum ve Kuruluşların dağıtımı yaparak müşterilerimizi memnun etmeyi hedefliyoruz.

İNSAN

Kullandığımız teknolojiler ile insana ve doğaya saygı duyuyoruz. Geri dönüşüme uygun malzeme ve doğa dostu boya kullanmaktayız.

MÜŞTERİ

Ekonomik, hızlı, yüksek kaliteli baskı hizmeti sunuyoruz. önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti anlayışımız ile hizmet vermekteyiz.

Makina Parkurumuz