Folyo Baskı

Avrupa Baskı Merkezinde Folyo baskı işleriniz grafik tasarımdan uygulamaya kadar işin bitiş çizgisine kadar takip edilir.Makine parkurumuzda olan Roland bas-kes makinemiz sayesinde her türlü folyo Baskılarınız özel kişiselleştirilmiş etiketleriniz sorunsuz ve yüksek kalitede basılır.

Reklamcılık sektörünün en gözde ürünlerinden bir tanesi de folyo baskılardır.

Folyo baskı, çok sağlam ve büyük ebatlarda etiketler olarak düşünülebilir.

Bir tarafı istenilen baskıda diğer tarafı ise yapışkan yüzeye sahip folyoların bu kadar yaygın kullanılmalarının sebebi duvar, cam, metal gibi çok çeşitli yüzeylere uygulanabilmeleri, uzun kullanım ömrü ve ebatlarının farklı ihtiyaçlara uygun oluşudur.


Kullanım alanlarına göre folyo baskı türleri;

Dekorasyon Folyosu:
Fuar stantları, değişken kampanyaları sebebiyle mağaza vitrinleri gibi alanlarda sıkça tercih edilen dekorasyon folyoları bu sebeplerden ötürü kısa ömürlü ve aynı zamanda uygun fiyatlıdır.

Orta Seviye Folyo:
Hem iç hem de dış alanlara uygulanabilen orta seviye folyolar dekorasyon folyolarına oranla daha dayanıklıdır. Kullanım ömürleri 3 yıla kadar uzanabilir.

Yüksek Seviye Folyo:
Çok kaliteli ve dayanıklı bir ürün olan yüksek seviye folyo baskılar, beş yıl gibi uzun yıllar kullanımda kalacak işlerde uygulanır.

Araç Giydirme Folyosu:
Cast folyo olarak da adlandırılan araç giydirme folyoları araçlara lokal olarak uygulanabileceği gibi bütün yüzeyi kaplamak ve aracın rengini değiştirmek için de kullanılır.

7 yıla kadar uzanan ömrüyle cast folyo araçların üzerinden çıkarıldığı taktirde araç eski renk ve görünümüne yeniden kavuşur.

Bu açıdan ticari taksicilik sektöründe sıklıkla tercih edilir.

Avrupa Baskı Merkezinde Dijital baskı teknolojisinin son sistem makineleri kullanılır. Uygulama Aplikasyon işlerinizdede Avrupa Baskı Merkezi ile irtibata geçebilirisiniz.