Branda Baskı

Avrupa Baskı Merkezinde Roland baskı teknlojisi Kullanılarak Vinil Baskılarınız Yapılır. Açık hava reklamcılığının en yaygın uygulamalarından bir tanesi olan branda afişler uzun yıllardır kullanılan bir reklam ürünü.  PVC branda üzerine özel baskı teknikleriyle istenilen ebat ve biçimlerde uygulanan baskı çalışmaları konser, spor müsabakası, fuar ve tanıtım çadırı gibi pek çok alanda etkin bir tanıtım ve reklam aracı olarak kullanılmaktadır.

Branda afişler, brandanın ve baskının kalitesine orantılı olarak yedi yıla kadar kullanım ömrüne sahiptir.

Afişlerdeki dijital baskı yöntemi hem pratik, hem hatasız, hem uzun ömürlü hem de uygun maliyetli baskılar yapılmasına olanak sağlar.

Benzin istasyonlarından stadyumlara, inşaat şantiyelerinden konser alanlarına çok büyük ölçülerde ürün elde edebilme imkanı branda afişleri cazip birer reklam ürünü haline getir.

Avrupa Baskı Merkezinde Dijital baskılarınız grafik çalışmalarınız profesyonel kadromu ile birlikte tasarlar ve en kısa sürede ücretsiz kurye hizmetimiz ile adresinize teslim edilir.

AçıkHava reklamcılığında Avrupa Baskı Merkezi farkını görmeniz için sizin de makine parkurumuzu görmenizi istiyoruz.

Vinil germe işlemlerinizde iki çeşit vinil kullanılır.

Birincisi normal düz Avrupa vinil , ikincisi delikli vinil..

Delikli vinil rüzgardan etkilenmediği için ve ışık aldığı için büyük ebatlarda tercih edilebilir.

Uygulama işlemi firmamızın elemenları tarafından yapılır.

Avrupa Baskı Merkezinde Dijital baskı teknolojisinin son sistem makineleri kullanılır. Uygulama Aplikasyon işlerinizdede Avrupa Baskı Merkezi ile irtibata geçebilirisiniz.